Четверг , 22 Март 2018


Бумбокс — Люди

Апрель 1, 2016 (1:47) Категория: Новости русского рэпа, Новые альбомы Написать комментарий A+ / A-

3Треклист:

01. Люди
02. Мала
03. Выход
04. Рок-н-Рол
05. Злива

Трек 1345

Давно у нас не было новинок от так любимой хип-хоп и фанк группа Бумбокс. Сегодня парни исправляются, представляя свой новый 5-трековый мини альбом.

Трек 1345

Бумбокс: «Максі-сингл «Люди» – другий сингл в історії Бумбокса. Дев’ять років тому Бумбокс вже випускали сингл – «Тримай», який побив всі рекорди продаж. «Люди» — це перший запис Бумбокса, в якому гурт грає в новому складі – до знайомої всім «п‘ятірки» приєднався талановитий піаніст Павло Литвиненко, який більше року їздив з гуртом в якості сесійного музиканта.

Максі-сингл «Люди» був записаний в 2014-15 роках в Києві, на студіях «Бобіна» і «З ранку до ночi». Пісні «Выход», «Люди», «Мала», «Рок-н-рол» записані на студії «Бобіна» саундпродюсером Дмитром «Бобом» Хомулко. Пісня «Злива» записана з Джамалою та Дмитром Шуровим (Pianoбой) на студії «З ранку до ночi» саундпродюсером Дмитром Шнайдером. Дякуємо Джамалi за вокал та Дмитрo Шурову за музику до пісні. У пісні «Злива» на барабанах грав Євген Костіц, на басу – Еріка Слободенюк, на гітарі – Сергій Єременко. ББ Family дякує цим талановитим музикантам за співпрацю і відмінну роботу».

Просмотров: 1355